0
0
0
Категорії товарів
Гарантія якості

Офіційний ділер - придбання без ризиків

Тех підтримка

Дзвоніть нам якщо виникли питання!

Оплата з ПДВ

Ціни вказані з урахуванням ПДВ. Можлива безготівкова оплата

Швидка доставка

Відправлення в день замовлення

"Ін-Лайт Електротехніка" - Інтернет-магазин сучасних електротехнічних товарів найкращіх  світових виробників

   Компанія Ін-Лайт це мультибрендовий інтернет-магазин з максимально швидким терміном комплектації та доставки замовлених  Вами товарів по Києву, а також у будь-яку точку України. Наша логістика та складські запаси дозволяють відправляти та доставляти замовлення у день їх оформлення. У магазині представлені товари світових брендів Schneider Electric, Merten, Legrand, Hager, ABB, Berker, Kanlux та багато іншіх. Структура каталога створена для зручного та швидкого вибору необхідних товарів та складається з декілька головних розділів:

  • Розетки та Вимикачі
  • Модульна апаратура
  • Щити розподільчі
  • Світлотехнічне обладнання

   У розділі розеток та вимикачів Ви знайдете багато сучасних серій та кольорів торгових марок Schneider Electric, Legrand, Berker, Gira, Abb, Jung, з широким функціоналом механізмів (розетки комп'ютерні, розетки USB, вимикачі жалюзі, термостати до теплої підлоги). Дизайнерські рішения на будь-який смак та ціновой сегмент. Від недорогих розеток серії Schneider Electric Asfora та Hager Lumina до преміальних серій Unica New, Merten D-Life, M-Pure, Legrand Valena, Celiane

  Розділи модульна апаратура та щитове обладнання пропонують автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, контактори, частотні перетворювачі, пристрої плавного пуску, а також широкий асортимент щитів під будь-які потреби зовнішнього та внутрішнього монтажу у металевому та пластиковому виконанні.

  Світлотехнічний розділ наповнено світильниками врізними та накладними для використання у декоративних інтер'єрах, а також на промислових об'єктах.

  Для допомоги у виборі та комплектації для Вас працюють наші технічні спеціалісти, які нададуть відповіді питання що виникли будь-яким зручним способом (Телефони, пошта, Viber, Telegram, Skype). Також до товарів приєднані посилання на відео презентації, а також каталоги у форматі PDF для детального вивчення характеристик товару.


Гарантія та Якість продукції

  Усі товари, що представлені у нашому інтернет-магазині, завезені в Україну офіційно через представництва відповідних брендів, що дозволяє нам в повному об'ємі виконувати гарантійні забов'язання по кожній товарній позиції. Після придбання Ви отримуєте повний пакет документів, а також можливість сплатити замовлення безготівковим розрахунком з ПДВ без будь-якого збільшення суми. "Ін-Лайт-Електротехніка" - Офіційний ділер та авторизована точка продажу широкого асортименту торгових марок Schneider Electric, Legrand, Berker, Hager, Kanlux. Сертифікати та посилання на авторизацію приєднані до відповідних товарів.


Знижки, Ціни, Оптові поставки

  Будь-який покупець, що відвідав наш інтернет-магазин, може отримати знижку на своє замовлення. Розмір знижки визначить наш менеджер після перевірки наявності товару на складі або термінов його поставки. При оформленні замовлення через корзину наша система не додає  знижку автоматично, виконуючи стандартний алгоритм, але це зовсім не означає що її не буде. Після перевірки замовлення та контакту з Вами, ми зробимо її у підсумку ще більше.

  В магазині представлені офіційні роздрібні ціни, що затверджені представництвами відповідних торгових марок. Від цих цін розраховується  максимально можлива знижка.

  Для торгуючих, архітектурних, будівельних та монтажних організацій та приватних осіб (що постійно закуповують) діє окрема система знижок, відвантажень та бонусів. Ми відкриті до співпраці на постійний основі та погодимо максимально вигідну для Вас систему взаємодії.