0
0
0

На сайті представлені офіційні роздрібні ціни. Діють знижки в розмірі -5% -10% -15% -ХХ%

Resi9 Schneider Electric

Компанія Schneider Electric, світовий лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації представляє до вашої уваги нові продукти в серії модульного обладнання для житлового будівництва та комерційного будівництва Resi9.

Серія модульного обладнання Resi9 включає в себе: автоматичний вимикач (АВ), вимикачі диференціального струму (ВДС), контактори, автоматичні вимикачі диференціального струму (АВДС), реле напруги та імпульсне реле.

Важливою особливістю серії Resi9 є наявність максимальної відключаючої здатності 6000 А.

Автоматичні вимикачі (АВ)

Використовується для захисту споживачів від перевантажень та короткого замикання, а також для комутації електричних кіл.

В асортимент Resi9 входять вимикачі з номінальним струмом від 6 до 63А. Відмінною особливістю АВ Resi9 є наявність кривих відключення B і C, які дозволяють застосувати їх в найрізноманітніших модифікаціях електричних щитків.

Вимикачі диференціального струму (ВДС)

Використання ВДC виключає ризик ураження електричним струмом внаслідок струмів витоку (30мА при прямому дотику і 10мА у вологих приміщеннях), а також захищає приміщення від виникнення пожежонебезпечних ситуацій, в результаті загоряння від струмів витоку 100мА і 300мА. Основними перевагами ВДС Resi9 є: наявність типу А для захисту людей при використанні електронних пристроїв класу I, а також вони мають електромеханічний тип, який забезпечує захист людей навіть при обриві N  провідника.

Автоматичні вимикачі диференціального струму (АВДС)

Комутаційні пристрої, призначені для захисту від коротких замикань, перевантажень і витоків електричного струму. Основні переваги АВДС Resi9: наявність роздільних індикаторів спрацювання по аваріях, а також пристрої з типом А і з чутливістю 10мА  для захисту в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Контактори

Контактори в поєднанні з автоматичними вимикачами та пристроями диференціального струму служать для віддаленого управління однофазними та трифазними навантаженнями (освітлення, насоси опалення, водопостачання, вентиляційні системи, та ін.). Популярно використання контактора в схемі управління пріоритетними навантаженнями за допомогою майстер-вимикача.

Імпульсне реле

Використовується для дистанційного керування електричними колами з декількох точок, скажімо, колами освітлення з лампами розжарювання, світлодіодними (LED), галогенними, люмінесцентними чи газорозрядними лампами.

Реле напруги

Призначене для захисту обладнання широкого споживання при перепадах напруги через нестабільні умови в електричній мережі або обриву нейтралі. Реле спрацьовує при виявленні стрибка або падіння напруги, таким чином пристрій розмикає коло і автоматично його замикає після стабілізації параметрів мережі.

Гарантія якості

Офіційний ділер - придбання без ризиків

Тех підтримка

Дзвоніть нам якщо виникли питання!

Оплата з ПДВ

Ціни вказані з урахуванням ПДВ. Можлива безготівкова оплата

Швидка доставка

Відправлення в день замовлення