0
0
0

На сайті представлені офіційні роздрібні ціни. Діють знижки в розмірі -5% -10% -15% -ХХ%

Schneider Electric - Офіційний ділер. Asfora, Sedna, Unica NEW, Merten D-Life. Розетки, Вимикачі, Щити

  Ми раді бачити Вас в інтернет-магазині Schneider Electric - світового лідера з виробництва електротехнічної продукції!

  Широкий асортимент дозволяє вірішувати більшість завдань в побутовому та промисловому сегменті. Розетки та вимикачі, автоматика та  щитове обладнання, зарядні станції та комплекси.

  Компанія Ін-Лайт є офіційним ділером, та пропонує Вам тільки оригінальну продукцію за найкращими цінами  з максимально швидкою  доставкою.

 - Розетки та вимикачі представлені широким асортиментом механізмів та рамок, що дозволяє керувати пристроями Ваших приміщень та  створювати стиль різноманітністю кольрів та виконань.

    Серія Asfora - представлена шістю кольорами механізмів та рамок ( Білий, Кремовий, Антрацит, Алюміній, Сталь, Бронза ). Чіткі гострі форми виглядають дуже стильно. Придбати Schneider Asfora можливо як для побутових та офісних, так і для промислових та торгових объєктів. Відео презентацію серії Ви можете подивитися за посиланням Schneider Asfora

     Серія Sedna - красива та сучасна, а головне надійна серія електрофурнітури від Schneider Electric. Серія представлена виробами семи кольорів ( Білий, Слонова кістка, ГрафітАлюміній, Титан). Механізми серії дуже різнобічні за своїм призначенням від простих вимикачів та розеток до нових сучасних, наприклад розетки USB

     Серія Unica NEW - нова преміальна серія розеток та вимикачів підійде до будь яких, навіть самих дорогих інтер'єрів. Підібрати та придбати  цю серію Ви можете в Києві в магазині компанії Ін-Лайт.

     Schneider Unica NEW представлена чотирма кольорами механізмів (Білий, Бежевий, Антрацит, Алюміній) а також різноманітністю рамок декількох серій:

       - Рамки Unica NEW Studio - що представлені широкою палітрою кольорів (Білий, Алюміній, Антрацит, Бронза, Хром, Золото, Нікель та ін.), мають красивий сучасний дизайн з трохи скругленими краями. Рамки виготовлені із пластика згідно міжнародних стандартів та ідеально монтуються на супорти що пропонує виробник.

        - Рамки Unica NEW Pure - серія стильних унікальних рамок Шнайдер Електрік, з гострокутовим дизайном. Як і завжди великий вибір кольорів ( Алюміній, Скло, Дуб, Камінь, Каучук, Клен та ін.) Рамки виготовлені із пластика з використанням натуральних матеріалів таких як скло, дерево, метал.

     Компанія Schneider Electric пропонує своїм клієнтам розетки та вимикачі відомого світового бренда Merten який входіть в склад компанії.

   Merten D-Life - Сучасна серія розеток та вимикачів. Високоякісні механізми в доповненні з красивими кольорами лицевих панелей та рамок нададуть Вашому інтер'єру розкішний вигляд

   Серія представлена механізмами з сіма кольорами ( Білий лотос, Антрацит, Сахара, Нержавіюча сталь, Нікель, Шампань, Мокко) а також рамками що мають додаткові кольори окрім кольорів механізмів ( Базальт, Білий кристал, Чорний онікс ) Дизайн та сучасні форми Ви можете побачити переглянувши відео презентацію серії Merten D-Life 

  Придбати Schneider Electric в Києві, а також по всій території України, Ви можете через інтернет-магазин або безпосередньо в офисі компанії Ін-Лайт. Наші менеджери допоможуть Вам підібрати продукції за кошторисами, каталогами, проектами.

Чекаємо на Вас. Приємних покупок!

Гарантія якості

Офіційний ділер - придбання без ризиків

Тех підтримка

Дзвоніть нам якщо виникли питання!

Оплата з ПДВ

Ціни вказані з урахуванням ПДВ. Можлива безготівкова оплата

Швидка доставка

Відправлення в день замовлення